Autorizovaný bezpečnostný technik / Technik požiarnej ochrany

Náplň práce

  • Výkon činnosti autorizovaného bezpečnostného technika a technika požiarnej ochrany
  • Koordinácia bezpečnosti na stavenisku
  • Zabezpečovanie bezpečnostnotechnickej služby (BTS)
  • Audity BOZP a OPP
  • Zabezpečovanie a vykonávanie výchovy a vzdelávania v oblasti BOZP a OPP
  • Vypracovávanie dokumentácie BOZP a OPP v súlade s platnou legislavívou

Požiadavky na zamestnanca

  • Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • Vysokoškolské I. stupňa
  • Vysokoškolské II. stupňa

Počítačové znalosti

  • Microsoft Word – pokročilý
  • Microsoft Excel – pokročilý
  • Microsoft PowerPoint – mierne pokročilý
  • Microsoft Outlook – pokročilý
  • Internet – pokročilý

Vodičský preukaz

  • B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Prax – výkon činnosti ABT/TPO minimálne 2 roky – podmienkou
  • Odborná spôsobilosť na výkon činnosti AUTORIZOVANÉHO BEZPEČNOSTNÉHO TECHNIKA – podmienkou
  • Odborná spôsobilosť na výkon činnosti TECHNIKA PO – podmienkou
  • Dobrá znalosť právnych noriem v oblasti BOZP a OPP
  • Skúsený školiteľ a kontrolór v oblasti BOZP a OPP
  • Dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
  • Pro-klientská orientácia
  • Zodpovednosť

V prípade, že Vás táto pracovná ponuka zaujala zašlite prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku na: info@melicheracademy.sk
Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať výlučne kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritéria. Ďakujeme za pochopenie.